Úvod | Mapa stránek | Tisková verze | Kontakt


Pěnová modelína
nové generace
Zmáčkni jí, Tvaruj jí, Ohýbej jí!
www.playfoam.cz

Nacházíte se: www.playfoam.cz    Festival PF 2009 na jedničku

Naše nabídka

klidneusinani.cz alexander-hry.cz

1.5.2009
Festival PLAYFOAM 2009 se vyvedl na jedničku!  logo Playfoam

 logo Pexi        logo Beckiland        logo agentura DAN        

 

 

 

 

FirmaPEXI, dětskézábavní centrumBeckilanda AgenturaDAN
uspořádala 11.dubnapro děti
vBeckilandu SoutěžníFestival PlayFoam 2009. více ZDE

 

 

 

Soutěžili jsme v modelování s pěnovou modelínou o skvělé ceny a tak se domodelování s chutí pustili i někteří rodiče. Porotamohla ale hodnotit pouze výtvory děti a opravdu to nemělajednoduché.

V ní zasedly významné osobnosti jako olympijskývítěz a trojnásobný mistr světa v ledním hokeji Milan Hniličkaa dietolog Vít Chaloupka, šéfredaktorka časopisu Sluníčko,marketingová ředitelka firmy Hibernia a za nadaci herečky ZdeňkyŽádníkové, předseda dozorčí rady nadace a hereččin manžel Radek Žádník.

 

 

 

Jak bylasoutěž atraktivní dokazuje asi nejlépe opravdu dlouhá frontapřed vstupem do Beckilandu před registrací. Přijelis námi soutěžit i děti až z Děčína, Brna a dokonce z Ostravy!Děkujeme za takový zájem!

 

 

Z téměř200 výtvorů, které se podařilo dokončit ve vymezeném čase,vybrala porota celkem 12 nejhezčích a nejoriginálnějšíchvýtvorů ve 3 kategoriích. 12 dětí si rozdělilo hezké ceny odnakladatelství Mladá Fronta, Pexi a Swatch. Celkově jsme rozdaliceny v hodnetě přes 10.000,- Kč!

 

 

 

 

 

Dětistrávily báječné odpoledne plné tvůrčí zábavy, při kterénechyběla ani hudba a tanec, o kterou se postarala dvojice bavičůVANDA a STANDA.

 

 

 

Zkrátkanepřišla ani Nadace herečky Zdeňky Žádníkové, které připadlamilá povinnost předat vítězné výtvory a ještě k tomu 5velkých balení modelíny PlayFoam GIANT pack nemocnici vPardubících na dětské oddělení. Nemocným dětem ozdobívýtvory prostředí při dočasném pobytu v nemocnici a spolu sučitelkami se mohou pobavit a rozvíjet své schopnosti přimodelování s PlayFoam.

 

Mohlijste se tu seznámit s dětskými hodinkamiFlik Flak, které prokaždého rodiče mají naprosto neocenitelné vlastnosti: jsounárazuodolné, voděodolné, švýcarské výroby a dají se prát vpračce(!) na 40 stupňů a jsou fáaakt hezké.

www.vandaastanda.cz

 

 

Prostarostlivé maminky a tatínky tu bylo připraveno hned několik vydáníčasopisu Rodiče, který byl také mediálním partnerem akce.

 

 

 

 

vyhlášení vítězů

PrvníFestival PlayFoam se vyvedl na jedničku. Další ročník budevyhlášen včas, aby jste se mohli přihlásit i vy. Pomalu sipřipravujte nové náměty na modelování.

 

 

 

 

 

 

 

 

Těšímese na vás příště!!!

 

 

 

 

...A TAKHLE JSME VÁS NA FESTIVAL ZVALI:


 logo Pexi        logo Beckiland        logo agentura DAN:

ZAREGISTRUJ SE A VYHRAJ!

FESTIVAL              
logo Playfoam
                      2009

Jaro už  nenápadně a pomalu vystrkuje růžky a také právě vrcholí přípravy na soutěžní festival, kam si můžete přijít zamodelovat i vy.
Nejenže můžete vyhrát obří balení modelíny PlayFoam, ale ještě pomůžete dobré věci- vaše výtvory, mohou ozdobit a zpříjemnit některá dětská oddělení v českých nemocnicích.

 

pozvanka festival PF

 

Udělejte si čas a přijďte si také užít příjemné odpoledne plné písniček a zábavy!
Vyplňte přihlášku ZDE nebo klikněte na Záložku "Festival PlayFoam 2009"s podrobnými informacemi.

Partneři projektu:
logo swatchlogo flik flak
logo sunny logo slunicko small   logo materidouska small logo RF Hobby logo Vanda a Standa logo Rodiče

velikonocní playfoam
Vytvořeno z modelovací sady PlayFoam-Creativity kit