Základní cena: 199.00 Kč
ei0611-pf-pluffle-pink-green-2-lifestyle PlayFoam® Pluffle - tuba NOVINKA!

Katalogové číslo: EI0611

Playfoam Pluffle™ (čti plejfoum plafl) pro děti od 5 do 12 let: Hypnotizující, mixovatelná, neodolatelně třpytivá, mazlivě nadýchaná a podivně uklidňující hmota, která nikdy nevyschne. Překlop tubu a máš pocit jako by ožila. Zaboř ruce do Pluffle a sleduj magicky oživlý pohyb tající hmoty. Ideální pro smyslové hry. Vyber si ze šesti jasně sytých barev s oslňujícími třpytkami a smíchej si je podle své chuti a nálady. Cooool!

Skvělá náhrada za slizácké hmoty - více fascinující, ale bez oslizlého nábytku!

Mačkologové z továrny Bláznivé modelíny Playfoam® vytvořili zbrusu novou senzační plaf-hmotu. Představujeme Playfoam Pluffle™ (čti PLAFL): Hypnotizující, mixovatelnou, neodolatelnou, třpytivou, mazlivě nadýchanou, oživlou hmotu, která nikdy nevyschne.

• OD TVŮRCŮ ORIGINÁLNÍ MODELÍNY Playfoam®: Zcela nová, hypnotizující, podivně uklidňující, zvláštně pohodová, mazlivě nadýchaná hmota.

• ALTERNATIVA KE SLIZŮM: Vyměňte slizácké hmoty! Playfoam Pluffle™ nikdy nevysychá, neoslizne nábytek, nelepí se a úklid je brnkačka.

• DOKONALÝ PRO HMATOVÉ HRY: Vytvořte „smyslové“ nádoby pro děti, ve kterých se budou prohrabovat a vrtat a tím rozvíjet jemné motorické schopnosti. Super-měkká, nadýchaná struktura také navozuje pocit klidu a relaxace

• HYPNOTIZUJÍCÍ POHYB: Zabořte ruce do Pluffle™ a sledujte magicky oživlý pohyb tající hmoty. Smíchejte své oblíbené barvy a získejte ještě více fascinující zážitek.

• BEZPEČNÝ A NETOXICKÝ: Playfoam Pluffle™ je netoxický, bezlepkový a beze stop ořechů

Playfoam Pluffle ™

- Dokonalý pro smyslové hry a hmatová cvičení!

- Hypnotizující, pohodová, mazlivě nadýchaná hmota

- Vyber si svou oblíbenou barevnou kombinaci Playfoam Pluffle ™

Obsah balení: tuba naplněná skoro po okraj fascinující "živou" hmotou v jedné ze 6 cool barev

Zažeň nudu s hypnotizující, neodolatelně třpytivou a mazlivě nadýchanou hmotou!

Modelína Playfoam® Pluffle je jako živá a "roztaje" Ti před očima!

Fotogalerie
×

TOP