Základní cena: 65.00 Kč
PF_Pranicka_4_druhy_800x358_100dpi_orez_RGB PlayFoam® Přáníčka 2v1-20 PACK s modelínou; 4 druhy-Assort (CZ/SK)

Katalogové číslo: EI1923P

Přáníčko s modelínou PlayFoam® je úžasnou perličkou ke každému dárku nebo když chcete udělat radost vašemu oblíbenci. Je originálním přáníčkem a tvořivým dárkem 2v1!
Ze 4 originálních variant vyberte tu pravou. Popřejte, poděkujte nebo povzbuďte - díky výstižným textům se z přání stává i drobný dárek pro radost.

Poděkujte vašemu zlatíčku za skvělé výsledky ve škole, pomoc při pečení, krásně namalovaný obrázek nebo mu jen řekněte, že je Vaše hvězda!
Uvnitř přání jsou již připravené prázdné řádky, které jen čekají na váš srdečný vzkaz či blahopřání k narozeninám. Ten komu chcete udělat radost tak obdrží hned dvojitý dárek - krásné přání se vzkazem a navíc hrst barevné nešpinivé modelíny! Po jejím vyloupnutí se oslavenec přenese do světa tvoření, a může si vymodelovat postavičky, sněhuláka nebo třeba jablíčko k nakousnutí! A tím zábava teprve začíná!

Modelování nebylo nikdy jednodušší než s PlayFoam®. Rozmáčkněte PlayFoam® vytvarujete cokoliv chcete a díky opakovatelnému použití zase ji rozmačkejte a můžete začít úplně znovu.
PlayFoam® je lehoučká, nešpinivá, netoxická a nevysychající moderní modelína.
Díky tajnému složení se nezašlape do běžného koberce, nepřilepí na nábytek, desku stolu ani na sedačku v autě. Proto si PlayFoam® může vaše dítko vzít kamkoliv bude chtít a užít si modelování i na cestách.

NÁŠ TIP:
Přáníčko můžeš poslat také poštou. Jednoduše použij běžnou obálku, nalep známku a přáníčko může zamířit k oslavenci. V pestrobarevném papírovém displeji na prodejním pultu najdete 4 varianty originálních přáníček po 5 kusech.

DORTÍK - DĚKUJI TI
Darujte sladce vyhlížející dortík v růžové barvě, ze které můžeš vymodelovat srdíčko, střevíček, nebo třeba šťavnatou jahodu!
Balení obsahuje: růžovou variantu modelíny PlayFoam®

JEDNOROŽEC - ŠŤASTNÉ NAROZENINY (pro holčičky)
Přeneste oslavence do kouzelného světa s malým jednorožcem ve sněhově bílé barvě, ze které můžeš ,,vypěstovat´´ bělostný tulipán, postavit sněhuláka nebo vymodelovat motýlka.
Balení obsahuje: bílou variantu modelíny PlayFoam®

RAKETA - ŠŤASTNÉ NAROZENINY (pro kluky)
Vystřelte fantazii oslavence až do oblak! S raketou PlayFoam ho přenesete do vesmíru fantazie, barev a zábavy. S hrstí modré modelíny vytvoř velrybu. Létající talíř nebo maják pro všechny ztracené námořníky.
Balení obsahuje: modrou variantu modelíny PlayFoam®

HVĚZDA - MIŘ VŽDY VYSOKO!
Řekněte co pro Vás znamená. Povzbuďte a dejte najevo, že je vaše hvězda! Oslavuj a dodej sebedůvěru svým malým kámošům s trochou kreativity navíc! Se žlutou modelínou vytvoř roztomilé kuřátko, zlatý prstýnek nebo ,,slaďoučký´´ banán.
Balení obsahuje: žlutou variantu modelíny PlayFoam®

VLASTNOSTI:
- Podporuje fantazii a tvořivost při hraní
- Nikdy nevysychá a můžete jí použít opakovaně
- Tajné nelepivé složení, které se nechytá na různé povrchy a nerozpadá se.
- Podporuje rozvoj smyslů a hmatu
- Snadno se uklízí

 

Benefity

  • kreativní dárek a přáníčko v jednom
  • poděkuje, popřeje nebo povzbudí příjemce přáníčka
  • obsahuje místo na váš vlastní vzkaz
Fotogalerie
×

TOP